nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (27.06): handlowa en

Zobacz wystawę i przeżyj przygodę

Data dodania: 3 czerwca 2021

Uwielbiani przez dzieci na całym świecie bohaterowie bajki „Krudowie” zawitają ze specjalną wizytą do galerii Atrium Targówek! Sympatyczna rodzina jaskiniowców – Grug, Guy, Eep, Ugga, Thunk oraz Tygrys i Leniwce – ukryją się na terenie naszej galerii. Zadaniem małych fanów będzie rozwiązanie zagadek oraz odnalezienie wszystkich postaci. Na wytrwałych tropicieli czekają niespodzianki.

 

W związku z premierą drugiej części animowanej komedii familijnej„Krudowie 2: Nowa Era”, dla wszystkich najmłodszych fanów prehistorycznych bohaterów przygotowaliśmy specjalne atrakcje. W terminie 7-12 czerwca br. w Atrium Targówek odbędzie się skierowana do całych rodzin wystawa z udziałem postaci z drugiej części – dobrze już znanej młodszej widowni – zabawnej animacji. Wielkoformatowe figury bohaterów – Gruga, Guy’a, Eepa, Ugga, Thunka oraz Tygrysa i Leniwców– będzie można obejrzeć na terenie całej galerii. Dodatkowo, na gości wystawy czeka fantastyczna zabawa – dzieci i ich rodzice będą mogli zmierzyć się z zadaniami, a ich prawidłowe rozwiązanie gwarantuje otrzymanie nagrody. Foldery będą do odbioru w punkcie obsługi wystawy przy wejściu A, w pobliżu sklepu H&M.

 

Wystawę można odwiedzać w Atrium Targówek w dniach 7-12 czerwca w godzinach 11:00-18:00.

 

Wystawa jest zapowiedzią świetnej, kinowej przygody jaka już czeka dzieci w Multikinie w Atrium Targówek. Komedię „Krudowie 2: Nowa era” można już oglądać na wielkim ekranie w Multikinie w Atrium Targówek. Więcej informacji i szczegółowy repertuar znajduje się pod tym linkiem.