ul. Głębocka 15, 03-287 Warszawa

wt: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (21.07): niehandlowa

English Українська

Wakacyjne morze sztuki

Data dodania: 28 czerwca 2024

Lato i wakacje rozgościły się u nas już na dobre, dlatego centrum handlowe Targówek zaprasza na wyjątkową wystawę prac w stylu marynistycznym autorstwa Wojciecha Rogosza – artysty z wieloletnim dorobkiem, którego dzieła, tworzone w technice algrafii, są niepowtarzalne i czarują swoją wyjątkowością.

Przez cały lipiec, od środy do soboty, w godzinach 10:00-21:00, w lokalu tuż obok wejścia do hipermarketu Carrefour czeka Was prawdziwa uczta dla zmysłów. Co więcej, Wojciech Rogosz osobiście powita Was na wystawie, gotów opowiedzieć o swoich inspiracjach, pasji i tajnikach twórczości. To wyjątkowa okazja, aby z pierwszej ręki dowiedzieć się czym dokładnie jest algrafia, co kryje się za niezwykłymi dziełami artysty i jak powstają te jedyne w swoim rodzaju prace.

 

 

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Marynistyczna wystawa prac Wojciecha Rogosza to nie tylko wizualna uczta, ale również inspirujące spotkanie z wyjątkowym artystą. Będziecie mieli okazję zanurzyć się w świecie sztuki podczas wakacyjnych dni i cieszyć się kulturalnym doświadczeniem, które idealnie wpasuje się w letni klimat.

 

 

Do zobaczenia w lipcu w centrum handlowym Targówek!

 

 

P.S. Lato to czas niespodzianek, więc bądźcie czujni! Śledźcie nasze komunikaty w social mediach, by być na bieżąco!