pt: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (19.09): niehandlowa en

Film „BLACKPINK THE MOVIE” w wybranych kinach sieci Multikino!

4, 7 i 8 sierpnia w Multikino Targówek na fanów grupy muzycznej BLACKPINK czeka prawdziwa gratka! Z okazji piątej rocznicy debiutu południowokoreańskiego girlsbandu w Multikino zostanie wyemitowany film „BLACKPINK THE MOVIE”.

Debiutancki utwór grupy BLACKPINK dotarł na szczyt wszystkich list przebojów w Korei w ciągu zaledwie czterech godzin od jego wydania. Pięć lat później girlsband osiągnął światową sławę. Duża w tym zasługa występów, które wykraczają daleko poza standardy k-popu oraz niezwykłej scenicznej chemii między członkiniami zespołu. Każda z nich może pochwalić się także wyjątkowym talentem – wokalnym, tanecznym, muzycznym, a także związanym z rapowaniem. Krzykliwa niczym róż, intensywna niczym czerń – grupa BLACKPINK emanuje urokiem, któremu trudno się oprzeć.

„BLACKPINK THE MOVIE” stanowi nie tylko formę celebracji piątej rocznicy debiutu zespołu. To również wyjątkowy prezent dla „BLINK” – fandomu zespołu BLACKPINK. To niezwykła okazja, by ponownie przeżyć niezapomniane wspomnienia i cieszyć się pełnymi pasji występami. Film składa się z różnorodnych sekwencji, skupiających się na poszczególnych członkiniach zespołu – JISOO, JENNIE, ROSÉ i LISIE. Wśród nich będzie można znaleźć m.in. segment, w którym zgromadzone zostały wspomnienia na przestrzeni pięciu lat od debiutu grupy, fascynujące ujęcia wszystkich czterech członkiń zespołu, ekskluzywne wywiady oraz specjalną wiadomość dla fanów. Co więcej, na dużym ekranie będzie można zobaczyć także zreedytowane wersje występów na żywo z „THE SHOW” (2021) oraz „IN YOUR AREA” (2018). Kilkanaście innych przebojów grupy BLACKPINK zapewni wszystkim fanom prawdziwie emocjonujące, koncertowe doświadczenie – a wszystko to w bezpiecznych warunkach, na dużym ekranie.

Film „BLACKPINK THE MOVIE” będzie można obejrzeć w wybranych kinach sieci Multikino:

  • 4 sierpnia 2021 (środa) – godzina 16:00 oraz godzina 18:30
  • 8 sierpnia 2021 (niedziela) – godzina 15:00
  • Dodatkowe pokazy – 7 sierpnia 2021 (sobota), godzina 16:00

Bilety na to wydarzenie oficjalnie od 30 czerwca 2021 można kupić w kasie kin sieci Multikino na stronie www.multikino.pl, a także w aplikacji mobilnej.

BLACKPINK #THE_MOVIE #BLACKPINKTHEMOVIE #20210804 #COMINGSOON #5thANNIVERSARY #4PLUS1_PROJECT #SCREENX #4DX #4DXScreen #YG #BLACKPINKINYOURCINEMA

Czas trwania promocji: 30.06 - 09.08

  • pon - sob: 10:00 - 21:00,
    nie: 10:00 - 20:00
  • 513111862
  • Rozrywka i kultura

Lokalizacja najemcy

Piętro

Legenda

bankomat
infokiosk
kawiarnia
toaleta dla niepełnosprawnych
parking
poczta
pokój matki z dzieckiem
restauracja
schody ruchome
toaleta
wejscie
winda

Ładuję mapę...

2D

×
Pokaż