pt: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (19.09): niehandlowa en

Sprzedawca w salonie Carry

Miejsce pracy: Warszawa, Centrum Handlowe ATRIUM TARGÓWEK

Co możemy Tobie zaoferować?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy oraz wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • godziny pracy zgodne z ustalonym grafikiem
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy
  • zdobycie doświadczenia w handlu i nowych umiejętności
  • pracę w przyjaznej i miłej atmosferze
  • wdrożenie oraz wsparcie ze strony zespołu

Czego od Ciebie wymagamy?

  • ukończonej szkoły (minimum średniej)
  • znajomości obsługi komputera
  • chęci do pracy i zaangażowania
  • dyspozycyjności
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Jakie będziesz miał zadania?

  • czynna sprzedaż i obsługa klienta
  • dbanie o wygląd i wystrój salonu
  • ekspozycja tworu zgodnie ze standardami firmy
  • obsługa kasy fiskalnej

Spodobała się Tobie oferta?
Nie czekaj. Wypełnij formularz rekrutacyjny 🙂

  • pon - sob: 10:00 - 21:00,
    nie: 10:00 - 20:00
  • 223236470
  • Dla dzieci, Moda