nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (12.12): handlowa en

L.O.L. Surprise zawitają do Atrium Targówek

Data dodania: 17 listopada 2021

Interaktywna wystawa kultowych laleczek L.O.L. Surprise zawita do Atrium Targówek. Wszystkich fanów tej fenomenalnej serii zabawek czeka masa niespodzianek! Kolekcja 200 laleczek, unboxing room, samochód L.O.L. czy interaktywna scena muzyczna to tylko kilka wybranych atrakcji tej dwutygodniowej przygody, przygotowanych dla uczestników!

 

Wystawa L.O.L. Surprise składa się z interaktywnych stoisk, na których fanów laleczek czeka wiele niespodzianek! Zabawa zaczyna się w Punkcie obsługi wystaw przy wejściu A, w którym dzieci odbierają ulotkę z zagadkami. Aby ją wypełnić i otrzymać upominek należy odwiedzić wszystkie elementy ekspozycji.

 

Przez 2 tygodnie w Atrium Targówek fani małych laleczek znajdą także jedyne miejsce na świecie, w którym można huśtać się na kulce LOL – czyli huśtawkę L.O.L. Będzie to także jedyna okazja, by siąść za kierownicą prawdziwego samochodu L.O.L. i poczuć się jak ulubiona bohaterka zabaw.

 

Na ekspozycji będzie można również obejrzeć kolekcję niemal 200 laleczek L.O.L. Surprise oraz zapoznać się z nowościami – wyjątkowe zestawy zabawek będą wyeksponowane w gigantycznym magnetofonie utrzymanym w stylistyce laleczek L.O.L. Surprise.

 

Wystawa L.O.L. Surprise w Atrium Targówek odbędzie się w dniach 22 listopada – 4 grudnia w godzinach otwarcia Centrum.