nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (16.08): niehandlowa en

Konkurs na najpiękniejszy balkon na Targówku i Białołęce

Data dodania: 17 czerwca 2020

Targówek i Białołęka w kwiatach! Konkurs na najpiękniej ukwiecone balkony i tarasy. Do wygrania aż 33 karty podarunkowe do Atrium Targówek!

 

Wiosna i lato na balkonie bywają fascynujące. Kwitnące kwiaty, pełne szklarnie, pierwsze zbiory ziołowo-warzywne i niepowtarzalny klimat, dzięki któremu można poczuć się zrelaksowanym. Wszystkich miłośników balkonowych aranżacji zapraszamy do wspólnej zabawy. Pokaż nam swój udekorowany kwiatami balkon i zgarniaj nagrody!

 

Kiedy Polacy zamknięci byli w swoich domach w ramach narodowej izolacji, zaczęła kwitnąć sąsiedzka wspólnota. To na balkonach ćwiczyliśmy z miejskimi trenerami, słuchaliśmy samo organizujących się koncertów, spotykaliśmy się, żeby brawami podziękować pracownikom służby zdrowia.

Teraz kiedy wciąż mamy ograniczone możliwości wyjazdów, balkony i tarasy jeszcze bardziej zyskują na znaczeniu. Życie jednak powoli wraca do normy, która będzie oznaczać ciepłe wieczory i letnie weekendy spędzone na świeżym powietrzu. Balkony tarasy stają się małymi dziełami sztuki, które bywają także inspiracją dla pozostałych mieszkańców. Dzięki temu Białołęka i Targówek po prostu rozkwitają i dlatego właścicieli najpiękniejszych balkonów na Targówku i Białołęce zapraszamy do wspólnej zabawy.

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Jeśli jesteś właścicielem pięknego, klimatycznego, wyjątkowego, ukwieconego balkonu lub tarasu – zrób zdjęcie i pochwal się swoją pracą innym. Zbierz pozytywne komentarze i zgarnij nagrody w konkursie. Jak to zrobić?

1.Wejdź na profil Atrium Targówek na Facebooku

2.Dodaj zdjęcie swojego balkonu w komentarzu pod postem konkursowym.

 

 

Zaproś do zabawy rodzinę, znajomych i sąsiadów, których balkony podziwiasz od dawna.

Aż 33 nagrody!

To jeden z tych konkursów, w których każdy może wygrać. Laureatami konkursu na najpiękniejszy balkon będą aż 33 osoby!

Dla Zwycięzców przygotowaliśmy:

  • 3 nagrody główne, którymi są karty podarunkowe o wartości 300 zł
  • 30 wyróżnień, którymi są karty podarunkowe o wartości 100 zł

 

Konkurs na najpiękniejszy balkon: TERMINARZ

Zgłoszenia konkursowe w postaci zdjęć można udostępniać pod postem konkursowym na profilu FB Atrium Targówek do 30.06.2020

Ogłoszenie wyników konkursu już 2 lipca.

Karty podarunkowe, które są nagrodą dla laureatów będzie można wykorzystać do końca 2020 roku.