pt: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (28.02):niehandlowa en

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów 25 października 2019

Data dodania: 23 października 2019

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów w ostatni piątek października to już coroczna tradycja. W tym roku miłośnicy adrenaliny i lęku odbędą mroczną podróż do świata przerażających tajemnic, mściwych demonów i żądnych krwi potworów.

 

 

Widzowie jako jedni z pierwszych odwiedzą “Złe miejsce”, gdzie rozegra się bezwzględna, krwawa jatka, odkryją mroczny sekret w “Zakonie Świętej Agaty”, a także będą świadkami urzeczywistnienia “Upiornych opowieści po zmroku” i zaskakującego “Przebudzenia dusz”. To przyprawiająca o dreszcze wyprawa tylko dla odważnych! Podejmiesz wyzwanie? W repertuarze:

– ZŁE MIEJSCE – premierowo!

– UPIORNE OPOWIEŚCI PO ZMROKU

– PRZEBUDZENIE DUSZ

– ZAKON ŚWIĘTEJ AGATY

Dołącz do Nocy Grozy i Horrorów na Facebooku:

https://idz.do/AMd9bd

*** Więcej informacji ***

https://www.enemef.pl

 

ENEMEF: NOC GROZY I HORRORÓW odbędzie się 25 października jednocześnie w 29 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Pruszków, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

 

Ceny biletów (za całą noc w kinie):

– NAJNIŻSZA DOSTĘPNA CENA: 30 zł (wszystkie kina poza wymienionymi dalej), 32 zł (Kraków, Poznań, Warszawa, Pruszków, Wrocław), 34 zł (Warszawa Złote Tarasy): cena z mega zniżką, czyli najniższa dostępna cena promocyjna ze specjalnym kodem zniżkowym; kod uprawnia do nabycia przez Internet lub w kasach kina dowolnej liczby biletów w cenie 30, 32 lub 34 zł każdy (zależnie od kina), aby otrzymać kod zniżkowy wystarczy zarejestrować się na https://enemef.pl/rejestracja i przejść na https://enemef.pl/kod-znizkowy

– 32 zł (wszystkie kina poza wymienionymi dalej), 34 zł (Kraków, Poznań, Warszawa, Pruszków, Wrocław), 36 zł (Warszawa Złote Tarasy): cena dla posiadaczy M!Karty płacących BLIKIEM online

– 35 zł (wszystkie kina poza wymienionymi dalej), 37 zł (Kraków, Poznań, Warszawa, Pruszków, Wrocław), 39 zł (Warszawa Złote Tarasy): cena normalna

Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

 

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 5:30 rano

 

Kolejność emisji filmów:

głosowanie na kolejność emisji filmów możliwe jest na www.enemef.pl do 21 października do godziny 12:00, po jego zakończeniu zostaną podane wyniki.

 

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

– brak możliwości rezerwacji biletów,

– bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina,

– przedsprzedaż rozpocznie się 11 października.

 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

– osoby w wieku 18 lat (skończone) i więcej: bez ograniczeń, osoby w wieku 16-18 lat (skończone): z pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego, wzór zgody znajduje się >tutaj<, (zgoda nie musi być wydrukowana, może być wypisana odręcznie), osoby w wieku poniżej 16 lat (skończone): w towarzystwie rodzica lub opiekuna prawnego (za okazaniem stosownych dokumentów),

– jak działa zniżka SMS: aby otrzymać kod zniżkowy 5 zł wystarczy zalogować się na https://enemef.pl/kod-znizkowy (dodatkowo wszyscy użytkownicy zarejestrowani na https://enemef.pl/rejestracja otrzymają kod również SMSem). Kod przy zakupie biletów online na stronie Multikina oraz w kasach kina pozwoli obniżyć cenę biletu o 5 zł (od ceny normalnej).

– możliwość wnoszenia prowiantu i napojów: zgodnie z Regulaminem Multikina nie można na sale kinowe wnosić ani napojów, ani jedzenia zakupionego poza Multikinem,

– filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami,

– pomiędzy filmami będą około piętnastominutowe przerwy w trakcie których można skorzystać z WC, barów itp.,

– kupony na dolewkę Coca-Coli będą rozdawane przy wejściu na seans.

 

Pytania, wątpliwości?

Aby uzyskać odpowiedzi na inne pytania zapraszamy do kontaktu przez profil ENEMEFów na Facebooku: http://www.facebook.com/ENEMEF lub na https://www.enemef.pl.

 

Opisy filmów:

Złe miejsce – PREMIEROWO!

The Shed, USA 2019, 100′

reżyseria: Frank Sabatella

scenariusz: Frank Sabatella

obsada: Jay Jay Warren, Cody Kostro, Sofia Happonen, Frank Whaley

muzyka: Sam Ewing

Specjalny pokaz premierowy!

 

Najnowszy, makabryczny horror producentów “Piły”.

 

Wychowywany przez bardzo surowego dziadka Stan i będący ofiarą dręczycieli Dommer są wieloletnimi przyjaciółmi. Nieopodal domu pierwszego z nich zagnieżdża się krwiożercza bestia, która morduje dziadka chłopaka. Po tym zdarzeniu Stan wpada na szaleńczy pomysł, aby moc potwora do walki ze swoimi wrogami i odtąd rozgrywa się bezwzględna, krwawa jatka.

 

Krwawy spektakl ukazujący jak ogromne może być ludzkie okrucieństwo.

 

Upiorne opowieści po zmroku

Scary Stories to Tell in the Dark, USA 2019, 108′

reżyseria: Andre Ovredal

scenariusz: Kevin Hageman, Dan Hageman, Guillermo del Toro

obsada: Zoe Margaret Colletti, Michael Garza, Gabriel Rush, Dean Norris, Gil Bellows

muzyka: Marco Beltrami, Anna Drubich

 

Ekranizacja jednej z najpopularniejszych powieści grozy w USA, współtworzona przez słynnego Guillermo del Toro.

 

Mieszkająca w upiornej posiadłości na obrzeżach miasta Mill Valley, młoda dziewczyna Sarah spisuje swoje mroczne przeżycia w książce. Po latach do opuszczonego domu dziewczyny trafia grupa przyjaciół, którzy znajdują tajemniczą księgę i uwalniają z niej upiorne byty niczym z najgorszego koszmaru.

 

Zaskakujący i pełny grozy film ze świetną grą aktorską, łączący wiele podgatunków horroru.

Przebudzenie dusz

Ghost Stories, Wielka Brytania 2017, 98′

reżyseria: Jeremy Dyson, Andy Nyman

scenariusz: Jeremy Dyson, Andy Nyman

obsada: Andy Nyman, Martin Freeman, Paul Whitehouse, Alex Lawther, Paul Warren

muzyka: Haim Frank Ilfman

 

Nastrojowy horror żonglujący konwencjami kina grozy, z wybitną grą aktorską i rewelacyjnie skonstruowaną historią.

 

Profesor Goodman otrzymuje tajemniczy list z prośbą o pomoc od swojego dawnego przełożonego – Charlesa Camerona, który 15 lat temu zaginął i został uznany za martwego. Profesor podejmuje się pomocy w rozwikłaniu tajemniczych spraw sprzed lat i spotyka na swej drodze osoby nawiedzane przez duchy. Wkrótce na jaw wychodzi jak przerażająca prawda kryje się za opowiadanymi, mrocznymi historiami.

 

Atmosfera ciągłego zagrożenia, napięcie wgniatające w fotel, zaskakujące zwroty akcji, a do tego czarny humor. Doskonałe kino, które nie tylko straszy, ale również intryguje i wciąga.

 

Zakon Świętej Agaty

St. Agatha, USA 2018, 103′

reżyseria: Darren Lynn Bousman

scenariusz: Andy Demetrio, Shaun Fletcher, Sara Sometti Michaeis, Clint Sears

obsada: Sabrina Kern, Carolyn Hennesy, Courtney Halverson, Seth Michaels

 

Przerażający horror twórców kultowej “Piły”!

 

Młoda ciężarna kobieta poszukuje schronienia. Znajduje je w klasztorze, gdzie zakonnice oferują jej pomoc, ale wymagają przy tym bezwzględnego przestrzegania ustalonych zasad. Kobieta ma nadzieję, że odnalazła bezpieczne miejsce, doskonałe na narodziny dziecka, jednak szybko okazuje się, że domniemany azyl skrywa mroczną tajemnicę. Czy uda jej się ocalić siebie oraz swoje dziecko przed demoniczną matką przełożoną?

 

Przejmujący, demoniczny i wstrząsający film, który nieprzerwanie trzyma w ogromnym napięciu.

  • pon - sob: 10:00 - 21:00,
    nie: 10:00 - 20:00
  • 513111862
  • Rozrywka i kultura

Lokalizacja najemcy

Piętro

Legenda

bankomat
infokiosk
kawiarnia
toaleta dla niepełnosprawnych
parking
poczta
pokój matki z dzieckiem
restauracja
schody ruchome
toaleta
wejscie
winda

Ładuję mapę...

2D