ul. Głębocka 15, 03-287 Warszawa

mon: 10:00 - 21:00; next sunday (30.06): trading day

Polski Українська

SUPERTHINGS

News date: 28 June 2021

Już wkrótce Atrium Targówek opanują SuperThings! Superbohaterowie i Złoczyńcy pojawią się w centrum handlowym w dniach 9-24 lipca br., gdzie zaplanowano wystawę z ich udziałem. Podczas ekspozycji miłośnicy popularnych figurek będą mogli odwiedzić mieszkańców Kaboom City, podziwiać ich niesamowite budowle oraz pojazdy i wziąć udział w dobrej zabawie. Dla uczestników zaplanowano także pamiątkowe dyplomy i upominki.

 

Zapraszamy na spotkanie z niezwykłymi postaciami! Dla małych fanów SuperThings zaplanowano strefy tematyczne nawiązujące do przygód SuperThings’ów. Wystawa składa się z siedmiu stanowisk, na których będzie można zobaczyć najbardziej popularne postaci ze świata Superbohaterów i Złoczyńców w rozmiarach XXL. To okazja na spotkanie z tajemniczym Enigma, genialnym Profesorem K oraz Superbohaterami – Kid Kazoom i RocketZing. Mali goście będą mogli również przyjrzeć się z bliska jednemu ze Złoczyńców, Mr King’owi, który do tej pory dużo namieszał w świecie SuperThings oraz poznać bohatera piątej serii – nieprzewidywalnego Kid Fury.

 

Każdy uczestnik, który odwiedzi wszystkie stanowiska i rozwiąże zadanie konkursowe, otrzyma pamiątkowy dyplom oraz nagrodę.

 

Bohaterowie SuperThings będą gościć w centrum handlowym w dniach 9-24 lipca codziennie (z wyjątkiem niedzieli),w godzinach 10.00-20.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wystawa rozlokowana zostanie w różnych miejscach galerii i odbywać się będzie przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa.