Gallery:
Mon - Sat: 10:00 - 21:00; Sun: 10:00 - 20:00
Carrefour:
Mon - Sat: 8:30-22:00; Sun: 9:00-21:00
Multikino:
Mon - Sun: 9:30 - 22:00
Promotion

Walentynkowa Molten Hot Chocolate skradnie Wasze serca!

Walentynkowa Molten Hot Chocolate skradnie Wasze serca!

Chcesz sprawić słodką niespodziankę bliskiej Ci osobie? Zabierz ją do miejsca, w którym poza miłością w powietrzu, unosić się będzie także intensywny zapach nowej pysznej czekolady! Nie przegapcie okazji na spróbowanie limitowanej Molten Hot Chocolate dostępnej w kawiarniach Starbucks już od 10 lutego!

Przepis na udaną randkę!

Z okazji Walentynek marka Starbucks przygotowała dla swoich fanów pyszną nowość. Tym razem jest to Molten Hot Chocolate – czekoladowa mokka, z rozpuszczonymi kawałkami czekolady! Napój uzupełnia warstwa puszystej bitej śmietany Chocolate espresso, przyozdobionej sosem o takim samym smaku. Molten Hot Chocolate to doskonały pomysł na idealną randkę. Już na samym początku spotkania, smak słodyczy wprawi Was w romantyczny nastrój!

Przepis na Molten Hot Chocolate powstał specjalnie z myślą o Walentynkach – mówi Kacper Wilk, Coffee Master Starbucks. – Jego sukces drzemie w sposobie przyrządzania, dzięki któremu znany i lubiany przez gości smak mokki zyskuje tu jeszcze bardziej na swojej intensywności. Specjalna procedura przygotowania polegająca na rozpuszczaniu kawałków czekolady, sprawia że napój posiada wyjątkową kremową konsystencję – dodaje.
Para idealna!

Czekolada to podczas Walentynek podstawa, ale też nie jedyny przysmak, któremu nie można się oprzeć. W kawiarniach Starbucks na zakochanych czeka jeszcze wiele słodkich niespodzianek, w tym pyszne ciasto biszkoptowe z masą sernikową, posypane płatkami z białej czekolady – „Love Red Velvet”. Razem z Molten Hot Chocolate stanowią naprawdę zgraną parę!

Nie zabraknie też miłych niespodzianek dla fanów marki, dla których przygotowano nowe wzory Kart Starbucks w kształcie serduszek. To także uroczy pomysł na prezent od serca! Poza tym dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników Karty Starbucks, którzy w terminie od 13 do 15 lutego przyjdą do kawiarni w duecie, przygotowano atrakcyjną promocję – dwa napoje w cenie jednego! Randka w kawiarni? Brzmi jak plan doskonały!

Cena:
Molten Hot Chocolate Tall – 13,95 zł
Molten Hot Chocolate Grande – 15,95 zł
Molten Hot Chocolate Venti – 17,95 zł

Starting date: 10.02.2017
Ending date: 14.02.2017

Where?

Starbucks

Mon - Fri: 9:00 - 21:00
Sat: 9:30 - 21:00
Sun: 9:30 - 20:00

(71) 386 10 00

Branch: Cafés & Restaurants

PLSBXWarszawa.CHTargowek@amrest.eu