fri: 10:00 - 21:00; next sunday (07.06): non-trading day pl

Światowy Dzień Sandwicza w restauracjach Subway®: kup jednego suba, drugi gratis!

Ich historia zaczęła się od przypadkowo złożonych dwóch kromek chleba, przełożonych solonymi plastrami wołowiny, a dziś możemy w nich znaleźć niemal wszystkie ulubione składniki. O czym mowa? Oczywiście o sandwiczach! Już 3 listopada świętujemy ich dzień! Z tej okazji wszystkie restauracje Subway w Polsce przygotowały specjalną promocję – dwa sandwicze w cenie jednego.
Przekąskę w formie, jaką znamy dzisiaj, wymyślił hrabia John Montagu. Jej angielska nazwa wywodzi się od brytyjskiego miasteczka Sandwich, w którym mieszkał. Montagu był wielkim miłośnikiem hazardu – gra w karty potrafiła pochłonąć go na długie godziny, podczas których nie chciał ani na moment odrywać się od stołu. Nawet, aby coś zjeść! Pewnego dnia poprosił swojego lokaja o szybką przekąskę, która nie pobrudzi mu rąk – plastry solonej wołowiny między dwoma kromkami chleba. Tak w 1762 roku powstały pierwsze sandwicze, które jemy do dzisiaj.
Podziel się sandwiczem
Już 3 listopada w Światowy Dzień Sandwicza we wszystkich restauracjach Subway w Polsce obowiązuje wyjątkowa promocja: do każdego suba 15 cm, drugi sub o tej samej lub niższej cenie jest gratis! To doskonała okazja do zaspokojenia większego głodu albo podzielenia się sandwiczem z przyjacielem.
W tym dniu także Subway dzieli się z potrzebującymi – za pośrednictwem Polskiego Czerwonego Krzyża. Warto w tym dniu odwiedzić restaurację Subway i przekonać się, jak wiele do odkrycia jest jeszcze w temacie sandwiczy!

Special offer duration: 05.06