Gallery:
Mon - Sat: 10:00 - 21:00; Sun: 10:00 - 20:00
Carrefour:
Mon - Sat: 8:30-22:00; Sun: 9:00-21:00
Multikino:
Mon - Sun: 9:30 - 22:00
Promotion

Z M!Kartą stać Cię na wszystko – Multikino z nową akcją dla uczniów i studentów!

Z M!Kartą stać Cię na wszystko – Multikino z nową akcją dla uczniów i studentów!

20 listopada Multikino wprowadza M!Kartę – wyjątkową akcję skierowaną do wszystkich uczniów oraz studentów posiadających ważną legitymację. Dzięki M!Karcie bilety od poniedziałku do piątku na wszystkie seanse z repertuaru Multikina kosztują jedyne 13,90 zł za sztukę. Karta jest ważna przez rok i oferuje mnóstwo dodatkowych profitów! Przy zakupie biletów można zbierać punkty, które podlegają wymianie na kolejne bilety.

M!Karta to rozwiązanie, które z pewnością odciąży budżet każdego ucznia oraz studenta i pozwoli utrzymać portfel w dobrej kondycji. Karta jest ważna rok i kosztuje jednorazowo 13,90 zł. Dzięki niej bilety na seanse 2D od poniedziałku do piątku kosztują jedyne… 13,90 zł za sztukę. W przypadku seansów 3D wymagana jest dopłata za okulary. Tańsze bilety to nie wszystko, co zyskujemy z M!Kartą. Dla posiadaczy karty Multikino przygotowało także zestaw Oscar (średni napój oraz średni popcorn) w promocyjnej cenie 13,90 zł!

Warto nosić ze sobą ważną legitymację uczniowską lub studencką, ponieważ z M!Kartą można kupić aż 2 bilety w promocyjnej cenie dziennie. Wystarczy, że każdy bilet będzie przeznaczony dla osoby uczącej się lub studiującej, legitymującej się ważnym dokumentem. Wyjścia do kina staną się o wiele bardziej opłacalne, ponieważ za każdy kupiony bilet lub zestaw Oscar na M!Karcie naliczany jest 1 punkt, a za każde 5 punktów generowany zostanie kod, który należy zamienić na bilet do kina (ważny od poniedziałku do piątki na filmy 2D). Z gratisowego biletu mogą skorzystać nawet osoby nie będące uczniami czy studentami.

Zapominalscy nie muszą się martwić – karta istnieje także w formie wirtualnej. Wystarczy ją zarejestrować na stronie www.multikino.pl i okazać przy kasie poprzez np. smartphone’a. Ponadto nie obowiązuje żadna umowa, a z M!Karty można zrezygnować w każdej chwili. Oferta dotyczy tylko warszawskich kin sieci Multikino.

Na taką ofertę czekali wszyscy uczniowie i studenci warszawskich szkół i uczelni. Akcja startuje już 20 listopada!

Więcej informacji: www.multikino.pl/mkarta.

 

Starting date: 20.11.2017
Ending date: 28.12.2017

Where?

Multikino

Mon - Sun: 9:30 - 22:00

http://www.multikino.pl

412-672-362

Branch: Leisure and culture

targowek@multikino.pl