sat: 10:00 - 21:00; next sunday (25.08): trading day pl

Beauty Friday w perfumeriach Douglas

W perfumeriach Douglas w pięknym stylu obchodzimy święto zakupów! W najbliższy piątek 25 listopada otrzymasz rabat 20% na wszystkie produkty dostępne w Douglas. Promocja obowiązuje w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl.
Ekskluzywne zapachy, pachnące balsamy i luksusowe kremy, kosmetyki do makijażu, akcesoria i sprzęty pielęgnacyjne – w Douglas znajdziesz produkty, dzięki którym poczujesz się jeszcze piękniej!
Z okazji Beauty Friday każdy produkt dostępny w perfumerii Douglas kupisz aż o 20% taniej. Skorzystaj z rabatu na kosmetyki najlepszych światowych i polskich marek i przeżyj swój najpiękniejszy piątek w perfumerii Douglas oraz na douglas.pl!
Już w ten piątek przyjdź do perfumerii Douglas i wybierz swoje wmarzone produkty. Najlepszego wyboru pomogą ci dokonać konsultanci Douglas, którzy udzielą ci profesjonalnych porad urodowych i znajdą produkty idealne dla ciebie. W perfumerii Douglas możesz również skorzystać z usługi bezpłatnego pakowania na prezent.
Oferta Beauty Friday obowiązuje w piątek 25 listopada br. Promocje nie łączą się. Szczegóły znajdują się w perfumeriach Douglas oraz na stronie www.douglas.pl.
www.douglas.pl/DouglasBeautyFriday

Special offer duration: 24.08