mon: 10:00 - 21:00; next sunday (22.09): non-trading day pl

PREMIERA KOLEKCJI JESSICA MERCEDES x ORSAY – MY FASHION CONNECTION!

News date: 29 August 2018

Propozycje z jesiennej kolekcji ORSAY są efektem połączenia talentów dwojga niezwykłych ludzi.
Jednej z najpopularniejszych polskich blogerek modowych – Jessiki Mercedes oraz Karena Amirhaniana – głównego projektanta i dyrektora kreatywnego ORSAY.
Jessica i Karen w ramach tej szczególnej współpracy połączyli siły i swoją pasję do mody, aby stworzyć wyjątkowe kreacje. Dziewczęca zwiewność i odwaga, pewność siebie i romantyzm, lekkość i westernowy sznyt – stylizacje z kolekcji Pretty Western Girls i Vintage Love zostały zaprojektowane dla kobiet, które lubią łączyć różne style.
Klimatyczne zdjęcia do kampanii, której dyrektor artystyczną została Jessica Mercedes, powstały w gościnnych progach Dworu Norwida. Wśród starych drzew i w okolicznych polach, na których przeszłość spotyka się z teraźniejszością.
Hasło kampanii My Fashion Connection kryje w sobie całą filozofię marki ORSAY. Zamiłowanie do mody i wspólnego cieszenia się nią. Moda to pasja, która łączy ludzi. To też mnóstwo okazji, aby jednocześnie wyrażać siebie i razem czerpać radość z życia.
W konkursie kampanijnym można wygrać weekend dla 2 osób w jednej ze stolic mody – Mediolanie i właśnie tam przeżyć modową przygodę z kimś bliskim. Na uczestników czeka też ekskluzywne wydanie e-magazynu My Fashion Connection. Jest to wspólne dzieło ORSAY i redaktor naczelnych, którymi zostały ambasadorki Klubu Modnych Kobiet ORSAY.
Więcej o kampanii na stronie www.orsay.com/jm i press.orsay.com a kolekcja jest już dostępna w salonach i na orsay.com.