ul. Głębocka 15, 03-287 Warszawa

wt: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (21.07): niehandlowa

English Українська

Dni smerfastycznej zabawy w Atrium Targówek!

Data dodania: 13 maja 2024

Przygotuj się na smerfastyczny Dzień Dziecka w Atrium Targówek31 maja i 1 czerwca w godzinach 12:00-18:00 galerię opanują mali niebiescy bohaterowie, którzy przygotowali moc atrakcji dla całych rodzin.

 

Tych bohaterów nie trzeba przedstawiać ani dzieciom, ani dorosłym! Smerfy – najbardziej rozpoznawalni serialowi bohaterowie od lat 50 XX wieku. Zdobyły serca wielu pokoleń i stały się jedynym z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych brandów na świecie. Ich przygody uczą ważnych wartości takich jak: przyjaźń, współpraca, odwaga, przywiązanie do swojej społeczności, bezinteresowna pomoc.

 

Zapraszamy do udziału w wyjątkowych atrakcjach, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie i Twojej rodziny. Odwiedź Zaczarowany Las i odkryj naszych ukrytych, smerfnych przyjaciół, którzy czekają na Ciebie z uśmiechem na twarzy. Następnie przenieś się do treningowej areny, gdzie Osiłek zaserwuje Ci wyzwanie, abyś mógł sprawdzić swoje umiejętności. Strzał z łuku, rzut do celu, a może trening refleksu? Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek! Czekają na Ciebie również magiczne eksperymenty Pappy Smerfa, słodkości od Łasucha i wiele innych atrakcji, które uczynią ten dzień wyjątkowym dla Ciebie i Twoich bliskich.

 

W programie:

  • Przygoda w Zaczarowanym Lesie: Przeszukaj naszą wioskę w poszukiwaniu trzech ukrytych smerfów i zdobądź dyplom Smerfa Tropiciela.
  • Trening Osiłka: Przyjmij sportowe wyzwanie przygotowane specjalnie dla Ciebie przez Osiłka, strzelaj z łuku, sprawdź swoje celne oko oraz refleks.
  • Kącik Lalusia: Zmień się w jednego z naszych smerfów, stwórz własnoręcznie maskę i przekonaj się, czy do twarzy Ci w niebieskim kolorze.
  • Smerfastyczny uśmiech: Wyjątkowa okazja na pamiątkowe zdjęcie z Smerfem, Pappą Smerfem oraz Smerfetką.
  • Słodkości od Łasucha: Stwórz unikalną etykietkę dla swojego ciasteczka razem z nami, aby zabrać je jako pamiątkę z wydarzenia do domu lub podarować bliskim.
  • Eksperymenty Pappy Smerfa: Odkryj strefę z kolorowymi eksperymentami, w których każdy może spróbować swoich tajemnych mocy.
  • Konstrukcja Pracusia: Przesuwaj nasze przekładnie, aby stworzyć obrazek tańczących smerfów!

Przygotuj się na wspólną podróż do krainy przygód i magii, gdzie każdy krok to nowe odkrycie!

 

 

Osoby, które odwiedzą Atrium Targówek w dniach 31 maja i 1 czerwca i zrobią zakupy za minimum 150 zł, będą mogły również odebrać specjalne smerfne nagrody w strefie przy salonie Douglas. Szczegóły w regulaminie

 

 

Do zobaczenia 31 maja i 1 czerwca w Atrium Targówek