ul. Głębocka 15, 03-287 Warszawa

pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (08.10): niehandlowa

English Українська

2023 – Strażak Sam w Atrium Targówek!

Strażak Sam w Atrium Targówek!

Uwaga, Alarm! Ogłaszamy stan najwyższej gotowości! Strażak Sam przybędzie na spotkanie do Atrium Targówek! Czy wszyscy wiedzą co zrobić gdy wybuchnie pożar? A gdy wydarzy się wypadek? Zapraszamy na najważniejsze zajęcia w sezonie – lekcję bezpieczeństwa ze Strażakiem Samem – nauczymy Was jak reagować w groźnych sytuacjach!
 
W dniach 6 i 7 października nasze Centrum zamieni się w miasteczko Pontypandy, w którym będziemy się bawić pod czujnym okiem głównego bohatera serialu. Zabawa będzie trwać w godzinach od 12.00 do 18.00. Na gości czeka mnóstwo atrakcji związanych z serialowym bohaterem ratującym z opresji mieszkańców Pontypandy.
 
W piątek i sobotę, 6 i 7 października, każdy z małych gości własnoręcznie uzupełni wyposażenie wozu strażackiego korzystając z wielkoformatowej makiety kreatywnej. Nauczymy dzieci podstawowych numerów alarmowych, a za ich prawidłowych użycie w grze multimedialnej okrzykniemy ich Bohaterami. Każdy dzielny maluch może usiąść za kierownicą małego wozu strażackiego, by pomóc Samowi w odprowadzeniu go do remizy, a także wykonać najpiękniejsze portrety bohaterów serialu. Zapraszamy również do pozowania do pamiątkowych zdjęć z gościem specjalnym eventu – Strażakiem Samem.
 
Nie może Was tu zabraknąć!

 

 

2022-07-14