Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Carrefour:
pon - sob: 08:30 - 22:00; nie: 9:00 - 21:00
Multikino:
pon - nie: 9:30 - 22:00
Oferta pracy

Sprzedawca w Loox Galeria Optyki

Dodano: 9 marca 2017

Poszukujemy pracowników na stanowisko Sprzedawca w Salonie Optycznym Loox Galeria Optyki w CH Atrium Targówek.

Obowiązki:
– Profesjonalna obsługa klienta
– Prezentowanie produktów
– Prowadzenie konsultacji z klientem
– Dbanie o odpowiedni dobór produktu do indywidualnych potrzeb klienta
– Prowadzenie rozmów sprzedażowych
– Stosowanie standardów obsługi klienta

Wymagania:
– Dyspozycyjność (wyjazd na szkolenie poza miejsce zamieszkania)
– Miła aparycja
– Sumienność
– Komunikatywność i otwartość
– Zaangażowanie
– Uczciwość
– Zainteresowanie modą i aktualnymi trendami będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– Pracę na pełen etat na umowę o pracę
– Ciekawą pracę o dużej samodzielności i różnorodności zadań
– Możliwość rozwoju zawodowego
– System szkoleń
– Pakiet wynagrodzenia stałego z atrakcyjnym systemem motywacyjnym

Istnieje także możliwość odbycia praktyk w ramach studiów optometrystycznych, a dla osób studiujących istnieje możliwość podpisania umowy zlecenia.
Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy – martastrzelewicz@galeria-loox.pl; lub telefoniczny – 798 785 412.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.galeria-loox.pl