Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Carrefour:
pon - sob: 08:30 - 22:00; nie: 9:00 - 21:00
Multikino:
pon - nie: 9:30 - 22:00
Oferta pracy

Sprzedawca lodów

Dodano: 7 marca 2017

„U Lodziarzy” Wytwórnia Lodów Prawdziwych

Zatrudni pracownika na stanowisko

Oczekujemy:

– dobrej organizacji czasu pracy

– pozytywnej energii i zaangażowania

– łatwości w nawiązywaniu kontaktów

– aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

– dyspozycyjności w systemie zmianowym

Obowiązki:

– obsługa klienta;

– sprzedaż lodów rzemieślniczych;

– dbałość o estetykę, porządek i higienę w miejscu pracy;

– koordynacja zamówień;

Oferujemy:

– stabilną pracę w firmie nastawioną na rozwój pracownika;

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

– zdobycie doświadczenia w systemie sieci franczyzowej;

– premie sprzedażowe;

– możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: ulodziarzy.bialystok@gmail.com.

W temacie e-maila prosimy o wpisanie „Sprzedawca lodów – Warszawa”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych;tekst jednolity: Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).