Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Carrefour:
pon - sob: 08:30 - 22:00; nie: 9:00 - 21:00
Multikino:
pon - nie: 9:30 - 22:00
Oferta pracy

Konsultant – Sprzedawca w salonie Twoje Soczewki

Dodano: 5 maja 2017

Ogólnopolska sieć salonów Twoje Soczewki należąca do Grupy Avenir Medical Sp. z o.o. S.K.A., w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje Kandydata na stanowisko:

KONSULTANT – SPRZEDAWCA

OFERUJEMY:

– przyjazną atmosferę i środowisko pracy;

– pracę w gronie młodych, inspirujących osób;

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat/pół etatu;

– atrakcyjny system wynagrodzeń ( stała podstawa + system premiowy);

– udział w ciekawych szkoleniach branżowych;

– przygotowanie merytoryczne pod kątem technik skutecznej sprzedaży;

– możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych;

– wsparcie managera na każdym etapie zatrudnienia;

– rabaty pracownicze na asortyment sklepu;

– możliwość przystąpienia do programu benefitów sportowo -rekreacyjnych oraz prywatnej, bezpłatnej opieki medycznej;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– aktywne nawiązywanie kontaktów z Klientem;

– bezpośrednia, wielopoziomowa obsługa Klienta i profesjonalne doradztwo produktowe;

– podstawowe prace rachunkowe ( fiskalizacja, raportowanie, wystawianie dowodów sprzedaży);

– dbałość o ekspozycję i nienaganny aspekt wizualny salonu;

– kreowanie pozytywnego wizerunku sieci Twoje Soczewki;

OCZEKUJEMY:

– łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu długofalowych relacji z Klientem;

– pełnej dyspozycyjności (praca zmianowa, w tym także w weekendy);

– kreatywności, entuzjazmu i zaangażowania w wykonywane czynności;

– wysokiej kultury osobistej i nienagannej prezencji;

– umiejętności współpracy w zespole;

– sprawnego poruszania się w środowisku internetowym i pakiecie MS Office;

– orientacji na osiąganie celów;

– wykształcenia minimum średniego, mile widziane wykształcenie kierunkowe;

– mile widziane doświadczenie w sprzedaży i bezpośredniej obsłudze Klienta;

Zatrudnienie poprzedza szkolenie, którego koszt w całości spoczywa po stronie Pracodawcy.

Zgłoszenia proszę kierować pod adres mailowy: praca@twojesoczewki.com lub pozostawić aplikację w Salonie.

Do CV należy dołączyć klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”