Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Carrefour:
pon - sob: 08:30 - 22:00; nie: 9:00 - 21:00
Multikino:
pon - nie: 9:30 - 22:00
Oferta pracy

Doradca klienta w Sneakers by Distance

Dodano: 21 marca 2017

Distance Sp. z o.o. Sp.K. to od ponad 13 lat prężnie działająca na polskim rynku sieć stacjonarnych oraz internetowych sklepów oferujących obuwie i odzież takich marek jak Nike, Adidas, Asics, Jordan Brand, New Balance… i wielu wielu innych.

Zakres obowiązków:

  • Bezpośrednia obsługa Klienta zgodna z najwyższymi standardami marki
  • Praca z towarem zgodna z obowiązującymi zasadami ekspozycji
  • Prace porządkowe w salonie

Wymagania:

  • Otwartości na pracę z Klientem
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Zaangażowanie
  • Wysoka kultura osobista
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana wiedza z zakresu sneakersów oraz oferowanych marek

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym, kreatywnym i zaangażowanym zespole
  • Zniżkę na nasze produkty

CV prosimy wysyłać na adres: sbd-warszawa.targowek@distance.com.pl lub pozostawić w placówce.