Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Carrefour:
pon - sob: 08:30 - 22:00; nie: 9:00 - 21:00
Multikino:
pon - nie: 9:30 - 22:00

Karta prezentowa

Karta Prezentowa Atrium Targówek to idealny pomysł na udany prezent. Dzięki niej bliska osoba otrzyma od Ciebie to, co sama sobie wymarzy, a nawet będzie mogła wybrać rzeczy z różnych sklepów.
Nasza Karta Prezentowa to doskonałe rozwiązanie na każdą okazję: święta, urodziny, imieniny, ślub, rocznicę czy Walentynki.
Karta Prezentowa Atrium Targówek, czyli przedpłacona karta płatnicza, może mieć wartości od 40 do 650 zł i może być wykorzystana we wszystkich naszych sklepach, w których przyjmuje się płatność kartami MasterCard.

Karta traci ważność po upływie terminu ważności określonego na karcie lub po wykorzystaniu dostępnych na niej środków i nie może zostać doładowana ponownie.

Kartę Prezentową Atrium Targówek możesz nabyć w punktach Inmedio oraz Lotto, a także w punkcie informacyjnym zlokalizowanych w Centrum Handlowym Atrium Targówek.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z nami poprzez nasz Fan Page na Facebook https://www.facebook.com/AtriumTargowek, pod numerem telefonu +48 22 675 80 00 lub napisz na atriumtargowek@aere.com

Regulamin dostępny po kliknięciu: Regulamin karty prezentowej

Oferta dla FIRM

Zachęcamy do skorzystania z oferty dla firm – szczegóły dostępne tutaj.