Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Carrefour:
pon - sob: 08:30 - 22:00; nie: 9:00 - 21:00
Multikino:
pon - nie: 9:30 - 22:00
Aktualności

Marcin Dubiel Challenge

Marcin Dubiel Challenge

To będzie największa bitwa na selfie!

Już 10 czerwca w Atrium Targówek goście naszego centrum razem z Marcinem Dubielem będą bić rekord w robieniu #selfie.  W maju to wyzwanie podjął Focus Bydgoszcz – teraz kolej na Warszawę!
Wydarzenie związane jest z premierą innowacyjnej aplikacji mobilnej ShopFun, dzięki której goście Atrium Targówek będą mogli spędzić czas na zakupach w bardziej emocjonujący i niecodzienny sposób –  urozmaicając wizytę w centrum handlowym elementami gry i zabawy, przy okazji zdobywając atrakcyjne nagrody. Aplikacja to również platforma, na której w jednym miejscu znajdują się dostosowane do preferencji użytkowników oferty ulubionych marek.

Warszawa 10 czerwca stanie się centrum mobilnego świata – do Atrium Targówek zostanie wprowadzona najnowsza aplikacja mobilna ShopFun.
W dzień premiery aplikacji odbędzie się wydarzenie „Marcin Dubiel Challenge” z gościem specjalnym Marcinem Dubielem. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych youtuberów w Polsce – jego kanał subskrybuje 798 tys. użytkowników, na Instagramie ma 642 tys. obserwujących, a na Facebooku 398 tys. obserwujących. Youtuber razem z Wami podejmie próbę pobicia rekordu w robieniu selfie i spróbuje pobić rekord mieszkańców Bydgoszczy. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy pobrać aplikację ShopFun i zrobić sobie zdjęcie z gwiazdą Youtube’a.
Dla osób, które odwiedzą centrum i ściągną aplikację ShopFun zaplanowaliśmy ponad 1 500 prezentów!

Podczas wizyty i wydarzenia z Marcinem Dubielem nasi klienci będą mogli skorzystać z 4 stref:
Selfie z Youtuberem
Szalona gra z użyciem wirtualnej rzeczywistości
Darmowy manicure – zadbaj o paznokcie z drogerią Natura
Nagrody gwarantowane – lody, kawa, lemoniada, rogaliki

Wejdź i pobierz na www.shopfun.eu

Data dodania: 30 maja 2017